اطلاعیه

انتخابات این دوره از هیات مدیره ها به صورت الکترونیکی و باحضورنماینده هیات نظارت استان است که امکان رای دادن برای وکلای مرکز استان به صورت حضوری و در سایر حوزه ها و شهرستان های استان ازطریق سامانه جامع مرکز وکلا و کارشناسان مرکز می باشد

لیست نهایی اسامی تایید شده

لیست نهایی اسامی تایید شده نامزدهای انتخابات هیات مدیره مرکز وکلای استان اصفهان ( با اصلاحیه سمت)

اطلاعیه

حسب اطلاع رسانی کشوری توسط مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه طبق " اطلاعیه شیوه‌نامه تبلیغات" که لینک آن بر روی صفحه اصلی سایت مرکز تهران بارگذاری و موجود می باشد

زمان برگزاری انتخابات

انتخابات این دوره از هیات مدیره ها به صورت الکترونیکی و باحضورنماینده هیات نظارت استان است که امکان رای دادن برای وکلای مرکز استان به صورت حضوری و در سایر حوزه ها و شهرستان های استان از طریق سامانه جامع مرکز وکلا و کارشناسان مرکز می باشد

شیوه نامه تبلیغات نامزدهای انتخابات هیأت مدیره

نامزدها مجازند به شکل فردی یا گروهی سوابق و برنامه های خود را در چارچوب وظایف و اختیارات هیأت مدیره در تبلیغات خود معرفی کنند. در این امر باید شئون وکالت و کارشناسی رعایت شود. تصویر نامزدها وزین، ساده و با عرف، شأن و شخصیت وکیل و کارشناس رسمی دادگستری متناسب باشد.

باشگاه وکلا مرکز وکلا قوه قضائیه استان اصفهان

همکاران محترم جهت ثبت نام در باشگاه وکلا می توانند به پرتال ویژه وکلا مراجعه کنند و همچنین لیست کامل مراکز طرف قرارداد (مراکز تفریحی ، رستوران ، هتل ها ، فروشگاه ها و ... ) پس از تایید و امضاء نهایی تفاهم نامه ها به همراه آدرس ، تلفن و درصد تخفیف متعاقبا اطلاع رسانی می شود

شرایط اخراج و مصونیت دیپلماتیک «سفیر انگلیس» تشریح شد

رئیس کمیسیون بین الملل مرکز وکلای قوه قضائیه شرایط مصونیت دیپلماتیک «سفیر انگلیس» را تشریح کرد و گفت: ایران می تواند سفیر انگلیس را به‌ دلیل رفتار خارج از وظایف دیپلماتیک به عنوان «عنصر نامطلوب» از کشور اخراج کند.

شهادت مرد جهاد و مبارزه سردار قاسم سلیمانی

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

اجازه فعالیت مرکز وکلای قوه قضائیه توسط قانون

مدیرکل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در مورد قانونی بودن فعالیت مرکز وکلای قوه قضائیه هیچ تردیدی وجود ندارد چراکه قانون اجازه این فعالیت را داده و رئیس قوه قضائیه آن را تائید کرده است.

مجازات‌های حبس تعزیری کاهش پیدا کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بررسی و تصویب موادی از قانون تقلیل مجازات حبس تعزیری، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی به کاهش حبس‌های تعزیری رای دادند.

انعکاس سفر دکتر بهادری جهرمی به اصفهان در صدا و سیما

خبرنگار صدا و سیما در حاشیه دیدار دکتر بهادری جهرمی رییس مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده با معاون استاندار اصفهان و همایش فرهنگ مراجعه به وکیل و کارشناس در طرح تحول قوه قضاییه با ایشان و انصافداران رییس مرکز وکلای قوه قضاییه استان اصفهان مصاحبه کرد .