همایش بررسی تحولات قانون چک مصوب ۱۳۹۷

همایش بررسی تحولات قانون چک مصوب ۱۳۹۷ در سالن اجتماعات تالار شهروند برگزار گردید .

بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز امور وکلای قوه قضاییه اصفهان این همایش در روز جمعه ۱۰ اسفند ۹۷  با حضور  جمعی از وکلا ی محترم دادگستری و مقامات قضایی استان از جمله اقای بهاریان معاونت محترم قضایی رییس کل دادگستری استان و سرپرست محاکم خانواده و آقای ربیع زاده رییس هیات مدیره مرکز کارشناسان قوه قضاییه اصفهان ، آقای  مجید بنکدار عضو کمیسیون پژوهش کانون محترم وکلای دادگستری  اصفهان و کارآموزان وکالت در سالن اجتماعات تالار شهروند اصفهان برگزار گردید .

سخنران و مدرس این همایش آقای علیرضا شمس مستشار دادگاه تجدید نظر استان اصفهان بود . در این همایش تحولات قانون چک که اخیرا از تصویب مجلس شورای اسلامی گذشته بود  با ذکر تاریخچه ای از دلایل و روند قانونگذاری این حوزه از زوایای مختلف بررسی گردید که در پایان مورد استقبال وکلای محترم قرار گرفت . اجرای چنین همایش هایی با دعوت از قضات ، وکلای دادگستری را بیش از پیش به تحلیل و زوایای برداشت و نگرش قضات نسبت به قانون موضوع بررسی آشنا می سازد و این امر در انجام امور محوله وکالتی به ایشان کمک شایانی می کند .

در پایان به رسم یاد بود و تقدیر و تشکر از قبول زحمت در اجرای این همایش از طرف هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه اصفهان لوح سپاس و هدیه ای به قاضی شمس تقدیم گردید .